NowośćTeraz rozliczysz swój podatek jeszcze szybciej i prościej Rozlicz się online
NowośćTeraz rozliczysz swój podatek jeszcze szybciej i prościej Rozlicz się online

Ile kosztuje zwrot podatku z Niemiec w Polsce i co zawiera się w cenie?

lut 28, 2023

Cena za rozliczenie podatku z Niemiec uzależnioną jest od wyboru rodzaju rozliczenia.  O formie płatności za rozliczenie podatkowe możesz zdecydować samemu po uzyskaniu wyniku wstępnej kalkulacji.

W ramach naszej usługi otrzymasz pełne wsparcie przy kompletowaniu dokumentów. W cenie zawiera się oczywiście: wysłanie deklaracji podatkowej drogą elektroniczną do odpowiedniego urzędu skarbowego w tym uwzględnienie wszystkich należnych ulg i kosztów.  Prowadzenie korespondencji z Niemieckim Urzędem Skarbowym w razie zapytań dotyczących rozliczenia podatku z Niemiec, sprawdzenie poprawności nadesłanej decyzji podatkowej oraz ewentualne odwołanie się od niej.

Proponujemy dwie opcje płatności: opłata  z góry lub  opcja płatności prowizyjna.

Płatność prowizyjna za zwrot podatku z Niemiec

Jeżeli zdecydujesz się na opcję płatności prowizyjnej ze zwrotu podatku pobierzemy 12 %. Różnicę przelejemy na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Należy jednak pamiętać, że zwrot ten nie może być niższy niż 110 €. Pamiętaj, że jak otrzymasz decyzję podatkową z niemieckiego urzędu skarbowego powinieneś przesłać ją do nas, abyśmy mogli przelać zwrot.

Płatność z góry za zwrot podatku z Niemiec

Druga opcją płatności jest oplata z góry. Możesz ją uiścić w formie przelewu na nasze konto bankowe. Pamiętaj aby w tytule podać jakiej usługi przelew dotyczy

Rozliczenie indywidulane kosztuje 450 PN a wspólne z małżonkiem 550 PLN. Jest także możliwość zrobienie rozliczenia zerowego, kosztuje ono 200 PLN.

Ile kosztuje zwrot podatku z Niemiec w Polsce?

Zaufaj TimeTax

Rozliczenie podatku z Niemiec nie zawsze trzeba, ale często warto wykonać. Nie zwlekaj i sprawdź jakiej decyzji z holenderskiego urzędu skarbowego możesz się spodziewać. Nurtuje Cię pytanie czy dostanę zwrot podatku z Niemiec? Udostępniliśmy bezpłatny kalkulator zwrotu podatku z Niemiec. Skorzystaj z niego i… podejmij najlepszą dla siebie decyzję. Rozlicz się! Bez obaw - formalności zrealizujemy za Ciebie. Po Twojej stronie zostanie jedynie czekanie na list z urzędu.

Po Twojej stronie zostanie jedynie czekanie na list z urzędu, jednak zanim do rozliczenia podatku z Niemiec pamiętaj o polskim PIT 36 ZG.

Masz pytania? Dręczą Cię wątpliwości? Skonsultuj się z naszymi specjalistami telefonicznie 774 455 030 lub mailowo pod adresem kontakt@timetax.pl

Zobacz też