NowośćTeraz rozliczysz swój podatek jeszcze szybciej i prościej Rozlicz się online
NowośćTeraz rozliczysz swój podatek jeszcze szybciej i prościej Rozlicz się online

Kalkulator zwrotu podatku z Holandii 2024 – oblicz online rozliczenie jaaropgaaf 2023

W celu wykonania bezpłatnej kalkulacji

Zaloguj się
w TimeTax Online

lub

Udaj się do jednego z naszych oddziałów

Jaaropgaaf kalkulator online – to naprawdę proste

Prosta do uzyskania, ale dokładna, odpowiedź na pytanie jaki zwrot podatku z Holandii Ci się należy jest możliwa. Specjalnie dla naszych klientów udostępniliśmy bezpłatny kalkulator zwrotu podatku z Holandii.

Dokładność kalkulacji to 95%, zaloguj się, podaj kwoty z kart podatkowych otrzymanych za dany rok podatkowy otrzymanych po zakończeniu roku podatkowego od pracodawców. Uzupełnij dane kontaktowe (imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz dane podatkowe i sprawdź szacunkową kwotę zwrotu podatku z Holandii.

Od czego zacząć kalkulację zwrotu podatku z Holandii?

Zanim uruchomisz kalkulator zwrotu podatku, przygotuj wszystkie karty podatkowe, wprowadź do formularza kwoty swoich dochodów, odpowiedz na kilka dodatkowych pytań dotyczących kwestii mających wpływ na wysokość zwrotu podatku.

Nasz kalkulator podatkowy zaprojektowany został w języku polskim dzięki czemu jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze. Dodatkowo, z każdym pytaniem możesz skontaktować się z naszym specjalistą. Z kalkulacji możesz skorzystać z dowolnego miejsca na świecie, policz swój zwrot z Holandii online. To narzędzie dla polaków pracujących w Holandii, którzy chcą odzyskać nadpłacony podatek.

Pamiętaj, że karta podatkowa to dokument, który powinieneś otrzymać od swojego pracodawcy po zakończeniu roku podatkowego. Zawiera on wszystkie informacje finansowe dot. dochodów wynikających ze stosunku pracy. Właśnie na jego podstawie możliwa jest kalkulacja czy i ile podatku możesz odzyskać. Jeżeli z jakiegoś powodu nie posiadasz tego dokumentu możesz skontaktować się z nami i skorzystać z usługi odzyskanie karty podatkowej.

Ostateczny rezultat rozliczenia podatku a kalkulator zwrotu podatku

Na wynik rozpatrzenia deklaracji podatkowej wpływ ma nie tylko odprowadzony podatek, ale także sytuacja rodzinna podatnika, występują także inne zależności. Przykładowo, od dochodu możesz odliczyć także przejazdy do Polski, ulgę na dzieci, także przebywające w Polsce.

Na rezultat Twojego wpływ też będzie miał Twój stan cywilny, dochody z innych krajów niż Holandia. Dlatego też jeżeli chcesz starać się zwrot, ale nie chcesz tworzyć konta możesz skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy bezpłatnie sprawdzą czy przysługuje Ci zwrot podatku z Niemiec w danym roku podatkowym.

Pamiętaj jednak, że urząd w Holandii może przykładowo, nie uwzględnić wszystkich kosztów jakie wykazałeś w deklaracji. W takiej sytuacji zawsze możliwe jest złożenie odwołania od decyzji urzędu. Dla naszych klientów odwołanie składamy bezpłatnie w ramach świadczonej usługi, działamy zawsze na danych podanych przez klienta. Adresem korespondencyjnym dla urzędu ustalamy adres klienta dzięki czemu to włąśnie On zachowuje pełną kontrolę nad realizowaną sprawą.

Zwrot podatku z Holandii

Kalkulację zwrotu podatku warto wykonać, jeśli zamierzasz się ubiegać o rozliczenie podatku, który został zapłacony podczas pracy za granicą, np. w Holandii. W przypadku tego kraju warto także pamiętać o rozliczeniu PIT 36 z zał. ZG Dla nas nie ma znaczenia odległość od naszej siedziby, możesz skorzystać z naszego narzędzia gdziekolwiek jesteś o ile pracowałeś w Holandii kalkulator zwrotu podatku będzie dla Ciebie bardzo przydatny. Jeżeli nie masz obowiązku zadeklarowania swoich dochodów w Holandii kalkulator zwrotu pomoże Ci podjąć decyzję czy warto się rozliczyć.

Nie zwlekaj i poznaj wynik swojej kalkulacji. Jeżeli nie chcesz tworzyć konta w naszym serwisie możesz skontaktować się z naszymi specjalistami pod numerem 774 455 030 lub mailowo: kontakt@timetax.pl

4.8/5 (106)