Strona główna 9 Belgia 9 Najlepsze parki wodne w Belgii- Ranking 2024

Najlepsze parki wodne w Belgii- Ranking 2024

sie 30, 2023

Parki wodne w Brukseli stają się coraz częstszym sposobem aktywnego spędzania czasu wolnego, nie tylko w sezonie letnim – zabawy w wodzie cieszą się dużym zainteresowaniem również zimną, parki wodne oferują oczywiście podgrzewane baseny.

Węgry słyną z Hajduszoboszlo, a jednym z najpopularniejszych w Europie Aquaparków jest niewątpliwie Tropical Islands znajdujący się w Niemczech. W Brukseli (lub jej pobliżu) również zarówno dzieci jak dorośli znajdą parki wodne.

Najlepsze parki wodne w Brukseli

Park wodny “Ocade” w Brukseli

Aquapark w Belgii, który oferuje odpoczynek w licznych basenach oraz 14 przeróżnych zjeżdżalni (odważni wybierają kick Ouragan – najszybszą zjeżdżalnię w Brukseli), na dorosłych z kolei w parku czeka strefa relaksu z solarium i łaźnią parową.

Nemo 33

Nie jest to typowy park wodny, lecz niewątpliwie zasługuje na uwagę, ponieważ to basen o głębokości ponad 33 metrów, co czyni go jednym z najgłębszych na świecie. Park znajduje się w Uccle, w aglomeracji Brukseli. Jest to idealne miejsce dla fanów nurkowania, który odwiedzają nie tylko mieszkańcy Brukseli.

Najlepsze parki wodne w Belgii- Ranking 2023

Aquapark w Belgii Walibi Belgium (Aqualibi)

Ten park położony jest miejscowości Wavre – ok. 30 km od Brukseli. Poza standardowymi atrakcjami jakie oferują parki wodne wita gości widokiem postaci z bajek, a maskotką parku jest sympatyczny pomarańczowy kangurek.

W Brukseli parki wodne za pewien czas zapewne będą zyskiwać coraz większą grupę sympatyków chodzenia do nich, amatorów skoków do wody i odpoczynku w parku nieustannie przybywa.

Parki wodne w Brukseli nie są drogą rozrywką, co jest dużym atutem.

Najlepsze parki wodne w Belgii- Ranking 2023

Zaufaj TimeTax

Nasza specjalizacja to rozliczenie podatku od dochodu uzyskanego nie tylko w Niemczech. Jeżeli z niemieckiego rynku pracy i potrzebujesz pomocy z rozliczeniem to polecamy się Twojej uwadze gdyż…

Rozliczenie podatku z Niemiec nie zawsze trzeba, ale często warto wykonać. Nie zwlekaj i sprawdź jakiej decyzji z niemieckiego urzędu skarbowego możesz się spodziewać. Nurtuje Cię pytanie czy dostanę zwrot podatku z Niemiec? Udostępniliśmy bezpłatny kalkulator zwrotu podatku z Niemiec.

Skorzystaj z niego i… podejmij najlepszą dla siebie decyzję. Rozlicz się! Bez obaw – formalności zrealizujemy za Ciebie. Po Twojej stronie zostanie jedynie czekanie na list z urzędu.

Masz pytania? Dręczą Cię wątpliwości? Skonsultuj się z naszymi specjalistami telefonicznie 774 455 030 lub mailowo pod adresem kontakt@timetax.pl

Katarzyna w naszym zespole odpowiada na te mniej i bardziej skomplikowane pytania, które dotyczą procedur podatkowych krajów w których pracowali nasi klienci. Prowadząc dział Obsługi Klienta dba o to by żaden przesłany przez Państwa e-mail nie został bez odpowiedzi, a każdy klient uzyskał pomoc w wypełnieniu dokumentów.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też