Strona główna 9 Holandia 9 Ranking: Top 10 agencji pracy w Holandii 2023

Ranking: Top 10 agencji pracy w Holandii 2023

cze 2, 2023

Wyjazd do pracy za granicą “na własną rękę” napawa Cię niepokojem? Nic dziwnego, inny kraj, język, który nie zawsze jest znany i nowa praca. Słowem sporo niewiadomych. Jeżeli szukasz pracy w Holandii, to rozważ skorzystanie z pomocy agencji pracy. Firmy działające w zakresie pozyskania pracowników dla Holenderskich pracodawców, najczęściej rekrutują pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii.

Top 10 agencji pracy w Holandii 2023 agencje pracy holandia ranking
Top 10 największych agencji pracy w Holandii

Agencje pracy Holandia. Ranking TOP 10 agencji zajmujących się rekrutacją pracowników

Szukasz agencji pracy, z którą będziesz mógł być pewien warunków zatrudnienia, która zadba o warunki pracy i w miejscu zamieszkania polskich pracowników? Specjalnie dla Ciebie Przygotowaliśmy ranking top 10 agencji pracy w Holandii.

W sieci można znaleźć wiele opinii na temat agencji pracy, warto je poznać i wybrać te najbardziej godne zaufania. Przeanalizowaliśmy dziesiątki najbardziej znanych i poważanych agencji pracy Polsce uwzględniając w kryteriach taki czynnik jak średnia ocen z następujących portali:

 • Facebook
 • Google
 • GoWork
 • Indeed
Ranking: Top 10 agencji pracy w Holandii 2023

Poniżej przedstawiamy agencje pracy, które uzyskały najlepsze wyniki pod względem opinii klientów:

 1. Agencja pracy w Holandii https://sedulus.pl/ ze średnią ocen 4,6
 2. Agencja pracy w Holandii https://limnuswork.pl/dla-pracownika/ ze średnią ocen 4,5
 3. Agencja pracy w Holandii https://www.giger.pl/ ze średnią ocen 4,5
 4. Agencja pracy w Holandii https://silverhand.eu/ ze średnią ocen 4,4
 5. Agencja pracy w Holandii https://abcwork.eu/pl/strona-glowna/ ze średnią ocen 4,2
 6. Agencja pracy w Holandii https://www.larex.eu/pl ze średnią ocen 4,1
 7. Agencja pracy w Holandii https://www.eurowork.net.pl/ ze średnią ocen 4,0
 8. Agencja pracy w Holandii https://www.hobij.pl/ ze średnią ocen 3,9
 9. Agencja pracy w Holandii https://link2work.pl/ ze średnią ocen 3,8
 10. Agencja pracy w Holandii https://injobs.pl/ ze średnią ocen 3,7

Wystarczy kliknąć w link aby przenieść się na stronę agencji pracy i poznać najaktualniejsze oferty.

Twój kod rabatowy:TTBLOG20

Jak skorzystać?

1Zaloguj się
na TimeTax Online
2Wypełnij krótki
formularz do rozliczenia
3Wpisz KOD RABATOWY podany wyżej

Czy warto podejmować zatrudnienie z pomocą agencji pracy w Holandii?

Agencja pracy, czasem określana jako biuro pracy, to firma, która zajmuje się pozyskiwaniem pracowników. Działania jakie podejmuje agencja pracy na rzecz polskich pracowników są bezpłatne, oczywiście mamy na myśli tutaj działania związane z nawiązaniem zatrudnienia. Konkretniej? Mówimy o selekcji, rekrutacji, przekazaniu kandydatury, kontakcie z potencjalnym pracodawcą oraz o ewentualnej negocjacji warunków pracy. Dodatkowo, po stronie agencji pracy leży także udzielanie niezbędnych informacji dotyczących pracodawcy, stanowiska, w tym: stawki.

Top 10 agencji pracy w Holandii 2023 ranking
Jak wybrać agencję pracy

Agencje pracy to firmy, które znają rynek pracy na który zatrudniają i swoimi usługami odpowiadają na jego potrzeby. Rynek holenderski cechuje spore zapotrzebowanie na pracowników zainteresowanych pracą w ogrodnictwie i na produkcji. Podstawowym wymaganiem, w kwestii umiejętności jest znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Rynek holenderski pod względem zatrudnienia jest otwarty przede wszystkim na pracowników sezonowych.

Czy warto szukać pracy na "swoją rękę"?

Trudno udzielić na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli za granicą posiadasz wiarygodną osobę, na której wsparcie możesz liczyć, która zna język i wiesz, że przetrze ona dla Ciebie przysłowiowy szlak To tak, warto to rozważyć. Jednak jeżeli wyjazd za granicę do pracy potraktujesz jako samotną wyprawę i zbieranie nowych doświadczeń to warto mieć na uwadze ryzyko zostania oszukanym, za granicą. A tym samym warto zapoznać się z historiami, którymi dzielą się w internecie bardziej doświadczone na tym gruncie osoby.

A jeżeli najlepiej czujesz się kiedy wszystko jest zorganizowane a w obliczu niespodziewanego możesz liczyć na pomoc koordynatora to polecamy skorzystanie z pomocy agencji pracy pośredniczącej w zatrudnianiu polaków. Kryterium wyboru jakim warto się kierować przy wyborze "opiekuna na obczyźnie" często jest atrakcyjność ofert pracy, stawki i opinie.

Top 10 agencji pracy w Holandii 2023 uśmiechnięta kobieta z laptopem agencje pracy holandia ranking
Agencja pomaga znaleźć pracę

W czym agencja pracy pomaga kandydatowi?

Przede wszystkim agencja pracy jest jednostkom, która działa na dwóch rynkach pracy - polskim i holenderskim. Pracownicy znający język są w stanie reprezentować kandydatów do pracy przed potencjalnym pracodawcą. Dodatkowo, agencje przejmują także znalezienie miejsca zakwaterowania oraz organizacją przejazdu.

Dobre agencje pracy cechuje także pomoc po zatrudnieniu, kiedy to pracownik może liczyć na pomoc w kwestiach administracyjnych oraz z trudnościami, które występują na co dzień.

Top 10 agencji pracy w Holandii 2023 Agencja ma dawać Ci wsparcie
Zawsze weryfikuj certyfikaty posiadane przez pośredników - najważniejszy to KRAZ

Na czym polega zatrudnianie pracowników tymczasowych?

Zatrudnienie tymczasowe to nic innego jak podpisanie umowy z firmą pośredniczącą - agencją pracy tymczasowej. zajmującej się pozyskiwaniem pracowników. Agencja pracy noże nie tylko znaleźć dla Ciebie pracę ale także zaoferować Ci:

 • możliwości zakwaterowania,
 • opcje transportu,
 • organizację twojego wyjazdu.
Top 10 agencji pracy w Holandii 2023
Praca przez pośrednika daje poczucie bezpieczeństwa

Rekrutacja pracowników tymczasowych

Rekrutacja pracowników tymczasowych to proces polegający na znalezieniu i zatrudnieniu osób, które będą wykonywać określone zadania lub pracować na określony czas w ramach organizacji lub przedsiębiorstwa. Pracownicy tymczasowi są zazwyczaj zatrudniani przez agencje pracy tymczasowej lub firmy zajmujące się rekrutacją.

Głównym celem rekrutacji pracowników tymczasowych jest zapewnienie elastycznego personelu, który może być szybko zatrudniony w przypadku wzmożonego zapotrzebowania na pracowników lub w sytuacjach, gdy firma potrzebuje dodatkowej siły roboczej tylko na określony czas. Pracownicy tymczasowi mogą być angażowani do realizacji różnych zadań, takich jak obsługa klienta, produkcja, magazynowanie, sprzątanie czy administracja.

Jeżeli postanowiłeś znaleźć pracę za pośrednictwem agencji pracy to Twoim pierwszym kontaktem powinien być rekruter, który przedstawi ci proponowane oferty pracy, omówi z tobą twoje doświadczenie zawodowe. Często także zweryfikuje znajomość języka obcego. W agencjach procesy rekrutacyjne przebiegają w zróżnicowany sposób.

Najczęściej organizacją twojego transportu, zakwaterowania oraz formalności związanych z pracą będzie koordynator będący na miejscu.

Top 10 agencji pracy w Holandii 2023 agencje pracy holandia ranking
Wybierz rozważnie, komu zaufasz
4.8/5 (22)

Copywriter ujmujący w proste słowa nawet najbardziej zawiłe kwestie podatkowe.

Specjalnie dla Ciebie zamieszczam i publikuje materiały przygotowane przez specjalistów merytorycznych TimeTax. Jako koordynator do spraw marketingu dbam by wartościowa wiedza dotycząca rozliczeń podatku trafiała do osób, które są zainteresowane tą tematyką.

8 komentarzy

 1. Avatar

  Dzień dobry
  Jestem zainteresowana ofertą pracy na sortowni warzyw i owoców lub produkcji. Obecnie przebywam w Holandii i poszukuję pracy z zakwaterowaniem, posiadam doświadczenie na sortowni I produkcji. Czy posiadają państwo oferty pracy w okolicy Rotterdamu badź Westland?

  Odpowiedz
  • Avatar

   Dzień dobry,
   dziękujemy za zainteresowanie artykułem.
   Aby uzyskać oferty pracy prosimy o kontakt z agencjami pracy. W rankingu dostępne są linki, które przekierowują bezpośrednio na stronę danych biur pracy.
   Zapraszamy po powrocie z Holandii w celu rozliczenia i odzyskania zwrotu podatku (można to zrobić także online!) 🙂
   Pozdrawiamy!

   Odpowiedz
 2. Avatar

  Witam

  Jestem wysokiej klasy specialistą piaskarzem. Zajmuje sie piaskowaniem estetycznym stali RVS, drewna, aluminium, miedzi. Specializuję sie w piaskowaniu materiałem białym, suchym – ceramicznym i szklem. Ponad to posiadam 13 lat doswiadczenia jako kierownik działu technicznego w niemieciej firmie zajmującej sie instalacjami EL dla sprzetu Stihl, Husqvarna, Bosch, Siemens i innych. Obsluga maszyn Sonotronic, Teca Print, Kodera, Komax, GhW itp. Posiadam certyfikat techniczny oraz jakości wydany przez wiodącą firmę w niemczech. Bardzo dobry angielski , prawo jazdy, auto.

  Odpowiedz
  • Avatar

   Dzień dobry Panie Arturze,
   rekrutację prowadzą poszczególne agencje pracy. Prosimy o kontakt bezpośredni z nimi – wystarczy kliknąć link obok oceny Agencji Pracy.
   Pozdrawiamy!

   Odpowiedz
 3. Avatar

  Małżeństwo mieszkające w Niemczech-Kleve szuka pracy na terenie Holandii interesuje nas praca na dłuższy okres czasu. Interesuje nas praca na magazynie sortownia produkcja itd. Nie znamy języka, mąż posiada prawo jazdy. Mamy własną lokalizację

  Odpowiedz
  • Avatar

   Dzień dobry,
   bardzo cieszymy się że są Państwo zainteresowani pracą na terenie Niemiec.
   W celu poznania ofert i zgłoszenia własnej aplikacji prosimy o kontakt bezpośrednio z agencjami – wystarczy kliknąć w link widoczny a artykule.
   Pozdrawiamy!

   Odpowiedz
  • Avatar

   I’m looking for JOB

   Odpowiedz
   • Avatar

    Good morning,
    please contact employment agencies directly.
    Best regards

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też