Timetax zwrot podatku z zagranicy OFERTY PRACY   /   CENNIK   /   infolinia  774 455 030   /   Facebook Timetax
Timetax zwrot podatku z zagranicy

 / odzyskamy Twój podatek !
 / odzyskamy Twój podatek !
 / odzyskamy Twój podatek !
 Zorgtoeslag

Dodatek do ubezpieczenia należny jest za każdy pełny miesiąc odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne.
Dokumentem poświadczającym okresy ubezpieczenia jest polisa, zamiennie na ryzyko klienta przyjmowane są również salarisy, o ile wykazano na nich odprowadzanie składek ubezpieczeniowych.
Kopia karty z ubezpieczalni nie jest wystarczającym dokumentem dla urzędu skarbowego.
 
Możliwe jest wnioskowanie o dodatek za jeden rok wstecz. Wnioski o Zorgtoeslag 2016, muszą trafić do Holandii przed 31/08/2017. Urząd ma czas na wydanie decyzji do 31/12/2017.
Urząd może wypłacać świadczenie w miesięcznych ratach lub jednorazowo na koniec roku, w zależności od daty złożenia wniosku.
 
Maksymalna kwota dodatku to ok. 83€ dla osoby indywidualnej i ok. 158€ dla partnerów fiskalnych. Wysokość dodatku jest zależna od uzyskanych dochodów.
Jeśli łączny dochód Twój i Twojego partnera, zarówno z Holandii jaki i innych państw, przekroczył w 2016 roku kwotę 20 000€ skontaktuj się z nami w celu ustalenia czy masz prawo starać się o dodatek.

Osoba kończąca pracę w Holandii powinna bezwzględnie zamknąć swój dodatek do ubezpieczenia. W przeciwnym wypadku urząd może w dalszym ciągu nienależnie wypłacać dodatek, a następnie upomnieć się o jego zwrot w formie wezwania do zapłaty wraz z czekiem nawet po upływie kilku lat od daty zakończenia pracy.Dokumenty do pobrania

Zgłoszenia Online

captcha

Można nam zaufać

TimeTax Sp. z o.o. Zwrot Podatku OpoleOpinie o TimeTax Barbara Zabiega-Wikowska

Logowanie