Austria Belgia Niemcy HolandiaPolska

Rozliczenie podatku z zagranicy ONLINE

Nie masz czasu na wizyty w oddziałach? Wolisz załatwiać ważne sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie! Teraz rozliczenie podatku wykonasz w domu lub jakimkolwiek innym dogodnym dla Ciebie miejscu. Usiądź wygodnie, odpowiedz na kilka prostych pytań, załącz potrzebne dokumenty z listy.

Wszystko prześlesz do nas za pomocą intuicyjnego formularza, a my zajmiemy się formalnościami. To tylko 10 min, w trakcie których zyskasz pewność, że wynik Twojego rozliczenia będzie najkorzystniejszy.

Oferujemy coś więcej niż tylko rozliczenie podatku, oferujemy Ci to co najcenniejsze, czyli dodatkowy czas. Zastanawiałeś się co z nim zrobisz? Możesz go spędzić na wiele sposobów, ten wybór pozostawiamy Tobie.

Wszystko szybko, wygodnie i zdalnie! Tak działa TimeTaxOnline !

rozliczenie podatku z zagranicy online

Dostępna jest także aplikacja mobilna


Jak wygląda rozliczenie online, krok po kroku

Jak wygląda rozliczenie online, krok po kroku?

KROK 1: Przejdź do aplikacji i załóż bezpłatne konto klienta

Dzięki temu będziesz mógł się zalogować, zakładać sprawy oraz śledzić na bieżąco status swojego rozliczenia

1
Konto
2
Kraj
3
Formularz
4
Dokumenty
5
Płatność
6
Wyślij
poprzedni krok
następny krok

Dlaczego warto skorzystać
z TimeTax Online?

Dlaczego warto skorzystać
z TimeTax Online?

Rozliczysz się z dowolnego miejsca na Ziemi, wystarczy urządzenie z dostępem do internetu

U nas wybierasz formę płatności jaka Ci odpowiada

Korzystając z TimeTax Online wybierasz najprostszy sposób rozliczenia podatku z zagranicy

Uwzględnimy wszystkie dostępne ulgi podatkowe, dzięki czemu uzyskasz najwyższy możliwy zwrot.

Każde Twoje rozliczenie weryfikowane jest przez wykwalifikowanych specjalistów.

Na każdym etapie współpracy, możesz liczyć na pełne wsparcie naszych doradców.

W Twoim imieniu będziemy kontaktować się z zagranicznymi urzędami oraz odpowiadać na korespondencję w ramach realizowanego rozliczenia, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Masz pytania?

infolinia

774 455 030

email

kontakt@timetax.pl

1. Załóż konto i zaloguj się na stronie www.timetax.pl/rozliczenie-online/

2. Wybierz jaka usługa Cię interesuje.

3. Wypełnij formularz i załącz potrzebne dokumenty.

Formularz jest przekazywany do naszych specjalistów, którzy dodatkowo weryfikują poprawność wprowadzonych danych, wykonują szacunkową kalkulację i przekazują całość do rozliczenia.

Dzięki temu możesz zająć się tym, co lubisz robić w wolnym czasie i czekać na zwrot podatku.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby formularz był intuicyjny, a wypełnienie całości zajmuje średnio 10 minut.

Pamiętaj, że naszym celem jest uzyskać dla Ciebie najwyższy możliwy zwrot podatku!

Nasi specjaliści służą pomocą od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 - 17.00. Możesz skontaktować się z nimi telefonicznie pod numerem 774 455 030.

Korzystanie z naszych usług za pomocą formularza TimeTax Online jest całkowicie bezpieczne.

Wszystkie informacje i dokumenty przesłane tą metodą są chronione i szyfrowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa danych. Najnowocześniejsze technologie i środki ostrożności gwarantują bezpieczeństwo Tobie i Twoim danym.

Maksymalny dopuszczalny rozmiar plików wynosi 5MB, a dopuszczalne formaty to: jpeg, png, pdf

Karta podatkowa od pracodawcy oraz dowód osobisty są obowiązkowe, pozostałe dokumenty zależą od indywidualnej sytuacji oraz tego z jakiego kraju podatek rozliczamy. Nasz formularz dostosowuje się na bieżąco i na podstawie udzielonych odpowiedzi, pokazuje co dokładnie powinno zostać załączone. Jeśli podczas wypełniania formularza okaże się, że nie masz jakiegoś wymaganego dokumentu, to możesz zapisać sprawę jako wersję roboczą (szkic) i wrócić do niej później.

Nasi klienci mają dostęp do listy swoich spraw i ich statusów w każdej chwili. Na bieżąco będziesz informowany mailowo o tym na jakim etapie znajduje się Twoje rozliczenie. Po wykonaniu rozliczenia, w statusie sprawy będziesz mieć wgląd w jego ostateczny wynik z uwzględnieniem kosztów, jakie dla Ciebie odliczymy.

Jeśli posiadasz jakieś dokumenty, które nie były wymagane przy wypełnianiu formularza, a uważasz, że mogą mieć wpływ na rozliczenie, to możesz je załączyć dodatkowo do sprawy wchodząc w jej aktualny status i wybierając odpowiednią opcję (pamiętaj, aby opisać załączniki). Dokumenty wraz z opisem można też przesłać na adres mailowy kontakt@timetax.pl.

Tak, wypełniany formularz możesz zapisać w dowolnym momencie i wrócić do niego w późniejszym czasie, bez utraty wcześniej wprowadzonych danych.

W zależności od rozliczanego kraju, cena za pełne rozliczenie podatku to koszt między 150 zł a 590 zł, po wybraniu opcji płatności z góry. Przy opcji prowizyjnej opłatą jest to 14% ze zwrotu podatku, jednak nie mniej niż 120€.

Szczegółowy cennik dotyczący wszystkich usług oraz zwrotu podatku z każdego kraju znajdziesz na stronie www.timetax.pl/cennik/ .

Jeśli formularz już został zapisany i przesłany do realizacji, a Ty zaważyłeś jakiś błąd, niezwłocznie skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 774 455 030 i poinformuj na czym polega pomyłka.

Płatność prowizyjna - po rozpatrzeniu Twojego rozliczenia urząd prześle pieniądze na nasze konto techniczne – zostanie ono utworzone specjalnie dla Ciebie. Po przekazaniu (załączając na platformie lub wysyłając mailem) przez Ciebie decyzji, którą otrzymasz z urzędu na swój adres korespondencyjny, prześlemy kwotę zwrotu pomniejszoną o naszą prowizję.

Płatność z góry - jeżeli zdecydujesz się na płatność online przed wykonaniem usługi. Urząd prześle należny Ci zwrot podatku na konto, którego numer podasz podczas wypełniania naszego formularza.

Rezultat rozliczenia jest uzależniony od wielu czynników, m. in. od składek pobranych na podatek przez pracodawcę, od ogólnej sytuacji finansowo – rodzinnej, od przyznanych ulg oraz od pozostałych dochodów uzyskanych przez podatnika i jego współmałżonka, dlatego wynikiem końcowym rozliczenia może być zwrot lub dopłata, ostateczny wynik będzie widoczny na decyzji podatkowej. Szacunkowy wynik poznasz wykonując kalkulację.

Pamiętaj, że naszym celem jest uzyskać dla Ciebie najwyższy możliwy zwrot podatku!

5/5 (114)